Vyhledávání

řadit podle
ceny     abecedy
DOPORUČUJEME

Kompletní vybavení autoservisů a pneuservisů od vyvažovaček, zouvaček až po hydraulický zvedák. Vše na jednom místě od profesionálů AutoservisníTechnika.cz.

MAN TGS - popis modelu

Robustní, hospodárný a bezpečný. To je základní charakteristika vozů MAN TGS.

MAN TGS je mimo jiné konstruovaný pro využití na stavbách, při přepravě těžkých nákladů nebo v místní a distribuční dopravě. Se silným pohonem, vynikajícím užitečným zatížením a skvělou ergonomií je jedničkou v hospodárné práci.

Rozličné druhy pohonů

MAN TGS nabízí optimální pohon pro každý druh povrchu (na stavbě, kluzkou cestu nebo silnici). Díky rozmanitým pohonů, jako je pohon všech kol nebo třeba systém MAN HydroDrive® zvládá veškeré kladené nároky.

Hospodárnost

MAN TGS je konstruovaný pro a efektivní přepravu s vysokým užitečným zatížením. Dlouhodobé používání zajišťuje vysokou hospodárnost a spolehlivost.

Bezpečnost a vysoké užitečné zatížení

Díky malé hmotnosti nabízí MAN TGS velké užitečné zatížení ve své třídě. Bezpečnostní systémy a použitá technika podvozku zajišťují bezpečnou jízdu na různých površích i povětrnostních situací.

Kabiny MAN TGS

Úzké kabiny M,L a LX vozidla MAN TGS jsou maximálně přizpůsobeny požadavkům řidičů kamionů. Ergonomicky precizně vyřešená palubní deska se všemi odkládacími prostory vytváří pro řidiče dokonalé pracovní podmínky