Vyhledávání

řadit podle
ceny     abecedy
DOPORUČUJEME

Kompletní vybavení autoservisů a pneuservisů od vyvažovaček, zouvaček až po hydraulický zvedák. Vše na jednom místě od profesionálů AutoservisníTechnika.cz.

MAN TGX - popis modelu

Nákladní automobily řady MAN TGX, získaly již řadu ocenění, mimo jiné např.: "Truck of the Year 2008", určují nová měřítka v efektivitě v dálkové dopravě.

MAN TGX EcoLion

Lze charakterizovat jako hospodárný a úsporný sedlový tahač 4x2 o výkonu 400 až 540 HP s velkou standardní výbavou

Nižší spotřeba

Snížení spotřeby paliva díky využití energie dosažené odpojováním kompresoru a převodovce MAN TipMatic s automatickým režimem.

Bezpečnost

Vysoké bezpečnosti vozidel MAN TGX je dosahováno díky systému ESP, balíčku Safety Package, systému LGS (Lane Guard System), tempomatu se sledováním vzdálenosti (ACC), protiblokovacímu brzdovému systému (ABS). brzdovému asistentu a aktivní stabilizaci náklonu (CDC) zajišťují vyšší bezpečnost jak pro řidiče, tak pro přepravované zboží.

Vysoká spolehlivost = dodržení termínů

Inovativní technologie používané u MAN TGX pomáhají řidiči dodržovat náročné termíny. Inteligentní systémy, jako elektronický stabilizační program (ESP), ,tempomat se sledováním vzdálenosti (ACC), brzdový asistent a aktivní stabilizace náklonu (CDC) zajišťují vyšší bezpečnost jak pro řidiče, tak pro přepravované zboží.

Ekologický provoz

Neomezená jízda v oblastech se zpřísněnou ochranou životního prostředí podle náročného standardu EEV u motorů o výkonu 320 až 480 HP.

Obrovský výkon

Rovněž nejsilnější evropský truck, model MAN V8 o výkonu 680 HP je k dispozici s technologií EEV.

Vysoké nároky na kabiny MAN TGX:

Široké kabiny MAN TGX - XL, XLX a XXL byly navrženy tak, aby v maximální míře umožňovali koncentraci na práci, komfortní bydlení a příjemný spánek při práci v dálkové přepravě.